Skip links

Versložinios.lt: „GlobalNetint“ virsmas: naujasis „payswix“ identitetas ženklina sparčios plėtros etapą

Elektroninių pinigų įstaiga „GlobalNetint“ 2022-uosius pradeda didžiuliais pokyčiais – nuo šiol ji veiks prekės ženklu „payswix“ ir vartotojams jau netrukus pasiūlys reikšmingai išplėstą paslaugų asortimentą. Pasak vadovų, naujasis identitetas atspindi įstaigos veržlumą ir ženklina aktyvios produktų plėtros ciklo pradžią.Naujasis identitetas ir modernus, ryškiaspalvis, įsimenantis prekės ženklas – anaiptol ne vien vizualinis pokytis. Sulig šiuo žingsniu payswix įžengia į naują plėtros etapą ir kuriasi naujame biure Vilniuje, iš kurio bus teikiamos paslaugos klientams visoje Europoje ir už jos ribų.

„Naujuoju prekės ženklu siunčiame žinią, kad mūsų paslaugos – ne tik saugios, patogios, lanksčios, leidžiančios paprastai tvarkyti finansinius reikalus elektroninėje erdvėje. Visa tai rinkoje, kurioje jau veikia daugybė elektroninių mokėjimų platformų, nebėra naujiena. Mūsų siūloma pridėtinė vertė – tai, kad mes užtikriname mėgavimąsi mūsų teikiamomis paslaugomis, tai ir slypi sąvokoje „swix“, kurios reikšmė – pakylėjimas, atotrūkis nuo kasdienių problemų, gera, lengva emocija“,
Liudas Kulikauskas, CEO.

Licencija Lietuvoje – nuo 2017-ųjų

Lietuvos bankas elektroninių pinigų įstaigos licenciją „GlobalNetint“ suteikė 2017-aisiais. Tai buvo laikotarpis, kuomet Lietuvos bankas itin intensyviai komunikavo „fintech“ ekosistemos kūrimą Lietuvoje ir sudarė tam palankias sąlygas. „Tai ir paskatino mus susikurti veiklos bazę būtent Lietuvoje. Tiek startas, tiek tolesnė veikla buvo sėkminga. Kurdami vertę Lietuvai, paslaugas teikiame visų Europos šalių gyventojams, kurių lūkesčių nepateisina kitos finansų įstaigos. Esame labai lankstūs, mūsų paslaugos prieinamos tiek privatiems, tiek verslo klientams“, – pasakoja L. Kulikauskas.
Klientams payswix siūlo elektroninės sąskaitos, vietinių ir tarptautinių mokėjimų, valiutų konversijos, elektroninės piniginės ir kitas paslaugas, tačiau šis sąrašas artimiausiu metu smarkiai plėsis. Įstaigos vadovas L. Kulikauskas atkreipia dėmesį, kad Lietuvoje patogiai atsidaryti nuotoliniu būdu atsidaryti sąskaitą – įprasta ir nebestebina, tačiau tokia situacija anaiptol ne visose Europos šalyse, tad payswix, aktyviai veikdama kitur Europoje, užpildo trūkstamų paslaugų nišą. Įstaiga taip pat yra viena iš pirmųjų, vykdanti plėtrą per registruotus įstaigos tarpininkus visoje Europoje – tam payswix suteikia techninę platformą, verslo metodiką ir galimybę tarpininkams vykdyti veiklą su savo prekės ženklu.

Komanda šiemet toliau stiprės

L. Kulikauskas džiaugiasi, kad jo vadovaujamos įstaigos darbuotojų branduolys išliko nuo pat veiklos pradžios, suburta komanda – itin motyvuota, ambicinga ir kompetentinga. Šiuo metu joje dirba apie 30 žmonių, tačiau iki šių metų pabaigos komandą tikimasi išauginti iki daugiau nei 45 darbuotojų. „Praėjusių metų pabaigoje žadėjome, kad 2022-ieji bus kupini naujų tikslų ir iššūkių. Atliktą svarbią darbų, susijusių su šiais tikslais, dalį dabar jau matome – naujas prekės ženklas, padėsiantis mums dar labiau sutvirtinti pozicijas Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje. Tačiau tai – tik pradžia. Pažadame, kad jau artimiausiu metu payswix pateiks visą pluoštą rezonansinių naujienų, susijusių tiek su smarkiai išplėstu paslaugų spektru, tiek su mūsų krepšinio rėmimo veikla“, – naujų projektų dosnius metus prognozuoja payswix vadovas L. Kulikauskas.